Hoppa till innehåll

Kontakt

För oss är det viktigt att lyssna på våra kunder, Ni är anledningen till att vi finns i branschen. Kontakta vår huvudväxel eller din regionala säljare med frågor kring våra produkter och tjänster

För hjälp eller support, ring något av våra servicecenter i JÄRFÄLLA , Hässleholm och Göteborg eller klicka här för att använda vårt serviceformulär

Kontakt

Järfälla

  • Kaminvägen 8
  • 176 77 JÄRFÄLLA
  • Tel: 08-628 07 60
  • E-post: info@vretmaskin.se
  • Öppet: 06:30 – 17:00
  • Vi har lunch-öppet

Hässleholm

  • Ängdalavägen 11 A
  • 281 33 Hässleholm
  • Tel: 0451-102 60
  • E-post: info@vretmaskin.se
  • Öppet Mån -Tors: 07:30 – 16:15
  • Öppet Fre: 07:30 – 15:00

Göteborg

  • Långavallsgatan 14
  • 424 57 Gunnilse
  • Tel 031-127760
  • E-post: info@vretmaskin.se
  • Öppet Mån -Tors: 07:30 – 16:15
  • Öppet Fre: 07:30 – 15:00

Wincan support

Västra Sverige inkl Värmland & Örebro, Dalarna, Kalmar och Jönköpings län

Dennis Manntz
Mail: dennis@vretmaskin.se
Tel: 072-550 07 84

Skåne, Blekinge, Halland och Kronobergs län

Mikael Nilsson
Mail: mikael@vretmaskin.se
Tel: 070-626 21 54

Norra Sverige, Stockholm & Uppsala och Östergötland

Patrik Holm
Mail: patrik@vretmaskin.se
Tel: 072-550 07 53

Stockholm, Mälardalen och Norra Sverige

Amir Yazdi
Mail: amir@vretmaskin.se
Tel: 070-729 41 41

VD

Fred Knaust
Mail: fred@vretmaskin.se

Miljö, kvalitet och hållbarhet

Jakob Kesselberg
Mail: jakob@vretmaskin.se