Kontakt

Ipek Rovion HD - Vagnsystem för rörinspektion

Kontakta oss

För oss är det viktigt att lyssna på våra kunder, ni är anledningen till att vi finns I branschen. Kontakta vår huvudväxel eller din regionala säljare med frågor kring våra produkter och tjänster

För hjälp eller support, ring något av våra servicecenter I Järfälla , Hässleholm och Göteborg eller klicka här för att använda vårt serviceformulär

Support Säljare Företagsledning

Wincan Support

wincan@vretmaskin.se
08-628 91 29
Öppet 07:00-16:00

Göteborg

Långavallsgatan 14
424 57 Gunnilse
Tel 031-127760
E-post: info@vretmaskin.se
Öppet Mån -Tors: 07:30 – 16:15
Öppet Fre: 07:30 – 15:00

Hässleholm

Ängdalavägen 11 A
281 33 Hässleholm
Tel: 0451-102 60
E-post: info@vretmaskin.se
Öppet Mån -Tors: 07:30 – 16:15
Öppet Fre: 07:30 – 15:00

Järfälla

Kaminvägen 8
176 77 JÄRFÄLLA
Tel: 08-628 07 60
E-post: info@vretmaskin.se
Öppet: 06:30 – 16:30
Vi har lunch-öppet

Innesälj

Amir Yazdi
amir@vretmaskin.se
Tel: 070-729 41 41

Stockholm, Västra Sverige, Mälardalen och Norra Sverige

David Wallin
david.wallin@vretmaskin.se
Tel: 076-109 24 77

Skåne, Blekinge- och Kronoberg

Jordraketer -försäljning och reservdelar

Mikael Nilsson
mikael@vretmaskin.se
Tel: 070-626 21 54

VD

Fred Knaust
fred@vretmaskin.se

Miljö, Kvalitet och Hållbarhet

Jakob Kesselberg
jakob@vretmaskin.se

Säljchef

Patrik Holm
patrik@vretmaskin.se
Tel: 072-550 07 53